Agda Holst oljemålning

521045

AGDA HOLST (1886-1976): Stilleben, signerad Agda Holst, olja på duk, ca 58x46 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Agda Holst oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3831685
3 600
3827984
3 400
3823677
3817643
3816395
550

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.