Oljemålning 1700-tal

521035

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Jesus med lärjungar, olja på duk, 70x86 cm

Krackeleringar

Konst, Teckningar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (33 bud)
3833227
3 200
3833226
3833223
2 800
3833219
2 600
3830804
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.