Ulf Trotzig

521028

ULF TROTZIG (1925- 2013): (6) Fåglar, signerade och numrerade 2/50, torrnål, bildmått ca 13,5x12 cm vardera

Oramade

Ulf Trotzig

Budhistorik (1 bud)

3813616
2018-02-12 08:36:23

2018-02-19 kl 20:36
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.