Ola Billgren färglitografi

521026

OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition med kvinnofigur, signerad Ola Billgren -78, numrerad 78/100, färglitografi, 40x 48 cm

Tavelvagn 2

Ola Billgren färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3829716
450
3829496
3829496
3828426

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.