Ragnar von Holten olja

521023

RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Komposition, signerad and daterad RvHolten -58, olja på masonit, 45 x 38 cm

Fack 49

Ragnar von Holten olja

Budhistorik (26 bud)
3830858
3830707
3830707
1 900
3830691
1 800
3828958
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.