Hans Gothlin

521019

HANS GOTHLIN (född 1949): (4), Färgplan, signerade och daterade 2002, numrerade 2/10, serigrafier, bildmått ca 14,5x11 cm vardera

Oramade

Rum 9, Vagga 2

Hans Gothlin

Budhistorik (20 bud)
3829544
1 600
3829453
3829539
3829453
1 400
3829538
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.