Michael Qvarsebo blandteknik

521015

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Abstraktiont", signerad och daterad M Qvarsebo 1992-93, blandteknik, 33x42 cm

Fack 43

Michael Qvarsebo blandteknik

Budhistorik (2 bud)

3821406
3810551

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.