Cartier Santos VLC herrarmbandsur

521012

CARTIER, armbandsur, Santos VLC, guld/stål, ca 1984, quartz, safirglas, boettnr. 8191213895, cal 81, integrerad originallänk, viklås, diameter 32,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (13 bud)
3830380
4 400
3821954
4 200
3816687
3816687
3 600
3821953
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.