Kay Fisker cocktailshaker silver

521007

KAY FISKER (1893-1965), cocktailshaker, sterlingsilver, A Michelsen, Köpenhamn, räfflad dekor, höjd ca 24 cm, vikt ca 571 g

Smärre slitage, repor

Silver

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

3826405
2018-02-18 04:00:23
22 000

2018-02-25 kl 20:32
Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.