Stolar Nesto

521001

NESTO, stolar, 5 st, björk, sk Windsormodell, stämpelmärkning och etikettmärkning, sitthöjd ca 47 cm

Brukslitage, smärre ytskador, tejprester

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar Nesto

Budhistorik (5 bud)
3825033
500
3823300
450
3822014
3813338
3809892

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.