Hans Lindberg oljemålning

520998

HANS LINDBERG (1928), "Det Finns En Gyllne Dröm", signerad Hans Lindberg, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 4

Hans Lindberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3825032
2 600
3823359
2 400
3825031
2 400
3823359
3825030

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.