JUHANI VIERIMAA

520994

Juhani Vierimaa (1948-) "Moln, morgon och kväll"
Sign. 2013. Olja på pannå 40x77 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

JUHANI VIERIMAA

Budhistorik (36 bud)
Bud EUR
3828870
620
3828867
600
3828867
540
3828864
520
3828866
500

Slutpris EUR:
620
6 472 SEK, 728 USD
Utropspris EUR: