Vicke Lindstand vas

520993

VICKE LINDSTRAND, vas, kvinna med spegel, Kosta, graverad dekor, signerad Kosta LG 180, höjd ca 21 cm

Smärre repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 10

Vicke Lindstand vas

Budhistorik (29 bud)
3825708
4 200
3825714
3825708
3 800
3825654
3 600
3825176
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.