Skrivbord och stol 1950-tal

520982

SKRIVBORD MED STOL, 1950-tal, teak, fristående skrivbord, 5 lådor, höjd 72, 150x70 cm, stol med ribbad rygg, sitthöjd 44 cm

Repor, vattenringar

Möbler, Kontorsmöbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skrivbord och stol 1950-tal

Budhistorik (3 bud)

3821458
550
3812680
500
3810146

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.