Johan Lundgren

520971

JOHAN LUNDGREN (1920-1989) (5 st) Landskap, signerade Johan Lundgren, färglitografier, varierande mått

Oramade

Rum 9, Vagga 1

Johan Lundgren

Budhistorik (8 bud)
3814343
1 300
3829703
3814343
3813618
3814342

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.