Kompass

520969

KOMPASS, Coubro & Scrutton, England,1900-tal, mässing, målade stabilisatorer, höjd 13 cm

Slitage, färgbortfall

Nautica/Technica, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Kompass

Budhistorik (19 bud)
3835275
1 300
3835266
3824238
3833133
3824238
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.