Peirre Olofsson färglitografi

520946

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition mot vit bakgrund, signerad Olofsson, 52/76, färglitografi, bladmått ca 62x47 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Peirre Olofsson färglitografi
Budhistorik (22 bud)
3829444
3 200
3829302
3829106
2 800
3829019
2 600
3825766
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.