Buddha Kina

520939

BUDDHA, porslin, Kina, 1900-tal, vit glasyr, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 20 cm

Smärre slitage, tillverkningsdefekter

Orientaliskt, Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Buddha Kina

Budhistorik (20 bud)
3838957
1 600
3829573
3838955
3829573
1 400
3838954
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.