Broyhill matsalsgrupp USA

520931

BROYHILL, "Sulcptra Premier", matgrupp, 9 dlr, 1960-tal, USA, bestat lövträ, bestående av: matbord med 3 iläggskivor, 1 par karmstolar, 6 stolar, stolar klädda i konstläder, bordets höjd 76, 153x102, iläggskivor a 31x102 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 17

Broyhill matsalsgrupp USA

Budhistorik (16 bud)
3824412
5 200
3822013
5 000
3824407
5 000
3822013
3822011
3 800

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.