Akvarell

520930

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Figur med hästar på landsväg, otydlig signerad och daterad 1911, akvarell, ca 54x37 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Akvarell

Budhistorik (5 bud)
3816731
1 900
3811864
950
3811862
3811859
750
3811286

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.