Skål Edvin Öhrström

520927

EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, Orrefors, signerad ORREFORS Ariel Nr 536 -E3 Edvin Öhrström, dekor i blått, gult och klarglas, höjd ca 10, diameter ca 20 cm

Smärre slitge, repor

Glas, Konstglas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skål Edvin Öhrström

Budhistorik (7 bud)
3843303
2 800
3843419
2 800
3843303
2 600
3842811
2 400
3836816

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.