Oljemålning

520908

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ruin, signerad och daterad A. Palme 1899, olja på duk, ca 47x32 cm

Krakeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3828331
3825242
750
3828330
700
3825242
650
3828329
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.