Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffa modell Minerva

520901

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffa, France & Søn, Danmark 1960-tal, teak, svart skinnklädsel, längd ca 202, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 3

Budhistorik (31 bud)
3826137
20 000
3826170
19 500
3826137
19 000
3826162
18 500
3826137
18 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.