Matsuda

520900

MATSUDA (1900-tal): Kompoisiton, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 40x67 cm

Fack 19

Matsuda
Budhistorik (5 bud)
3827677
3826652
3826120
3816819
950
3813341

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.