Akvareller 1700-tal

520895

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): (2) Flodlandskap med figurstaffage, akvareller, vardera 19x25 cm

fläckar, mjuka veck

Konst, Äldre måleri

Monter 21

Akvareller 1700-tal

Budhistorik (18 bud)
3824743
6 400
3820109
6 200
3820368
6 000
3820109
5 400
3820366
5 200

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.