Hugo Öfverström oljemålning

520894

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv med fiskebodar, signerad H Öfverström, olja på pannå, ca 50x60 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Hugo Öfverström oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3835009
2 600
3834987
2 400
3835005
2 400
3834987
3828943

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.