Harald Sallberg

520893

HARALD SALLBERG (1895-1963): ''Strömmen'' stockholm, signerad och daterad Harald Sallberg -1923, etsning, ca 21x34 cm

Veck

Fack 14

Harald Sallberg

Budhistorik (3 bud)

3813253
450
3812759
3812759

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.