Sven Alfons oljemålning

520891

SVEN ALFONS (1918-1996): Kompisition, signerad och daterad Alfons 51, olja på pannå, ca 54x43 cm

Rum 22

Sven Alfons oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3826551
6 200
3818445
6 000
3816808
5 800
3814880
3814878
600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.