Max Mikael Book

520890

MAX MIKAEL BOOK (född 1953): "Delirium sve 18/20" signerad och daterad á tergo MM BOOK 1999, blandteknik på pannå, ca 30x42 cm

Rum 22

Max Mikael Book

Budhistorik (5 bud)
3828632
6 000
3816766
5 800
3814013
3813432
3812480

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.