Anshelm Schultzberg

520887

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): ''Afton i Venedig'', signerad Schultzberg, olja på träpannå, ca 22x33 cm

Rum 5

Anshelm Schultzberg

Budhistorik (17 bud)
3823203
6 000
3816756
5 800
3815081
3815080
950
3815079
900

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.