Filmprojektor Skandinaviska Kinematograffabriken

520884

SKANDINAVISKA KINEMATOGRAFFABRIKEN, filmprojektor, 1900-talets början, skyltmärkt Skandinaviska Kinematograffabriken Sweden, höjd ca 127 cm

Diverse skador, delar saknas

Diverse, Nautica/Technica

Rum 20

Budhistorik (12 bud)
3830757
1 600
3822542
3822538
900
3822537
850
3822536

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.