François Gall

520881

FRANÇOIS GALL (1912-1987): Quai de Conti avec le Pont des Arts, signerad F. gall Paris, olja på duk, ca 37.5x46 cm

Rum 6

François Gall

Budhistorik (11 bud)
3828242
8 800
3824927
8 600
3823826
8 400
3817542
8 200
3823200
8 200

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.