Pablo Picasso

520879

PABLO PICASSO, efter Konstnär och modell, ur Verve 29-30, tryckt hos Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket,
färglitografi, bladstorlek 26,5x35 cm

Fack 32

Pablo Picasso
Budhistorik (3 bud)

3817750
3816841
1 900
3813233

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.