Bordsur och skulpturer

520878

BORDSUR, SKULPTURER, 5 st, föreställande hästar, 1900-tal, brons, mässing, järn, höjd 17-40 cm

Slitage, skador, nyckel saknas

Diverse, Klockor/Ur, Metall

Bordsur och skulpturer

Budhistorik (24 bud)
3825657
1 600
3824143
3825652
3824143
1 400
3825650
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.