Akvarell 1800-tal

520877

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör, akvarell, ca 37x47 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Akvarell 1800-tal
Budhistorik (19 bud)
3828611
3828618
1 900
3828611
1 800
3828609
1 700
3828604
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.