Mårten Andersson Metaren

520875

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Metaren", signerad Mårten A, 248/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm

Fack 4

Mårten Andersson Metaren
Budhistorik (19 bud)
3828715
1 300
3826702
3823934
3812271
3823933

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.