Stellan Mörner

520873

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Kyrka, signerad mörner, olja på duk, ca 51x61 cm

Tavelvagn 2

Stellan Mörner

Budhistorik (28 bud)
3828850
11 500
3828847
11 000
3828835
10 500
3828846
10 500
3828835
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.