Kaffekanna porslin Manufactory Gardner Russia

520872

KAFFEKANNA, porslin, Manufactory Gardner, Russia, 1850-60-tal, blomstermotiv med förgylld dekor, höjd 24 cm

Lagat lock

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Budhistorik (16 bud)
3828834
5 000
3828833
4 800
3828826
4 600
3828824
4 400
3828821
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.