Jan Håfström färglitografi

520864

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, numrerad, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad, smärre hörnveck

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (14 bud)
3825749
4 600
3825619
4 400
3825344
4 200
3825342
3823868
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.