Marianne Ågren oljemålning

520862

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna med blomma i håret, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 50x44 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3825974
3825972
2 800
3825970
2 600
3825959
2 400
3825955

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.