Tesil samt bägare i silver

520859

TESIL, BÄGARE, 2 st, silver, 18/1900-tal, förgylld tesil, höjd 4-10 cm, vikt ca 215 g

Gravyr, bruksslitage

Silver

Tesil samt bägare i silver

Budhistorik (9 bud)
3824988
900
3824446
850
3824987
850
3824446
3824986
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.