Ernst Billgren

520853

ERNST BILLGREN (född 1957): Jägaren och björnen, signerad och numrerad Ernst Billgren, 28/40, färgetsning, bladmått ca 41x50 cm

Rum 9, Vagga 1

Ernst Billgren
Budhistorik (7 bud)
3822716
3822607
3821758
550
3812765
500
3809261

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.