Eric Hallström oljemålning

520852

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Vintermotiv, a tergo med påskrift "Från Stocksund", signerad Eric Hallström, olja på pannå, ca 46x55 cm

Tavelvagn 1

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3828593
6 600
3828613
6 400
3828593
6 200
3828605
6 200
3828593
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.