Ernst Billgren

520851

ERNST BILLGREN (född 1957): Grävlingen, signerad och numrerad Ernst Billgren, 28/40, färgetsning, bladmått ca 41x49 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ernst Billgren
Budhistorik (3 bud)

3830594
3826561
3814025

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.