Oidentifierad konstnär akvarell

520840

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Basar med män, akvarell, ca 28,5x23 cm

Proveniens: Rashamma

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (20 bud)
3837600
3 400
3837582
3 200
3837580
3837577
2 800
3837573
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.