Harald Wiberg blyerts

520839

HARALD WIBERG (1908-1986): vinterlandskap med uttrar, signerad och daterad Harald Wiberg 1948, blyerts, 24x26 cm

Fack 13

Harald Wiberg blyerts

Budhistorik (8 bud)
3824559
650
3824555
600
3824551
550
3824297
500
3824294
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.