Grafiska blad politisk satir 1800-tal 2 st

520836

POLITISK SATIR (2). Grafiska blad, England, tidigt 1800-tal, "Making decent..." och "The Speech", S. W. Fores, Thomas Mc Lean, ca 250x350 mm,
Ramade. 2 st.

En liten lagning i övre hörn

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Fack 41

Budhistorik (2 bud)

3820850
3814204

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.