Servis Limoges

520833

HAVILAND & CO LIMOGES, matservis, 73 dlr porslin, delvis förgylld dekor med polykrom dekor föreställande blommande grenar, bestående av: 47 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 4 förrättstallrikar, 5 assietter, 5 uppläggningsfat

Enstaka nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 23

Servis Limoges

Budhistorik (5 bud)
3816790
1 900
3816412
3813276
3813275
3812161

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.