Ulf Gripenholm färglitografi

520829

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm, provtryck, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm.

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ulf Gripenholm färglitografi

Budhistorik (9 bud)
3825673
650
3825558
600
3825672
600
3825558
550
3812690
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.