Bengt Fransson oljemålning

520828

BENGT FRANSSON, (född 1935): "På parkbänken", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Fack 2

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3824839
3828872
1 900
3824839
1 800
3828871
1 700
3824839
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.